جستجو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خبر داد؛
 
بهره برداری از اولین خط دریایی بین
بندر انزلی و بندر کاسپین
 
 
 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اهمیت گردشگری دریایی، گفت: گردشگری دریایی با ظرفیت‌های موجود تاثیر بسیاری در رونق اشتغالزایی دارد و در همین راستا اولین مسیر خط دریایی بین بندر انزلی و بندر کاسپین در همین هفته به بهره برداری می‌رسد.
رضا مسرور امروز در آیین افتتاح پروژه‌های هفته دولت که با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و استاندار گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: همیشه رویکرد ما این بوده که بتوانیم زیرساخت و بستر لازم برای سرمایه گذاری را در سطح منطقه آزاد انزلی فراهم کنیم زیرا سرمایه گذار باهوش جایی اقدام به سرمایه گذاری می‌کند که زیرساخت‌های لازم آن فراهم باشد.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، ساخت بندر کاسپین را یکی از فرصت‌های مناسب برای سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود: تاکنون 52 کشتی در این بندر پهلوگیری کرده‌اند که با راه اندازی این بندر درخواست‌های سرمایه گذاری افزایش یافته است.
مسرور با اشاره به اهمیت گردشگری دریایی، گفت: گردشگری دریایی با ظرفیت‌های موجود تاثیر بسیاری در رونق اشتغالزایی دارد و در همین راستا اولین مسیر خط دریایی بین بندر انزلی و بندر کاسپین در همین هفته به بهره برداری می‌رسد.
وی با اشاره به فعالیت مجدد واحدهای صنعتی در سطح منطقه، بیان کرد: حدود 70 واحد صنعتی غیر فعال داشتیم که اکنون مجدد به چرخه تولید بازگشته‌اند.  مدیرعامل منطقه آزاد انزلی بیان کرد: در حوزه عمران روستایی با همکاری شوراهای اسلامی بر اساس نیازمندی‌های هر روستا اقداماتی نظیر آسفالت، احداث پارک و ... انجام گرفته است و مجموعا 21 پروژه در حوزه عمران روستایی با هزینه بالغ بر ۲۳ میلیارد ریالی از محل منابع این سازمان در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری می‌رسد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی