جستجو

چالش جدید در ورزش مازندران؛
 
بی‌تعهدی مستاجران اماکن ورزشی که صاحبخانه‌اند!
 
 
 

 «خبرشمال» به نقل از «موج نیوز»/


متاسفانه با خبر شدیم بعضی از مستاجران اماکن ورزشی که بعضاً قهرمانان و مدال‌آوران استان و کشور در میادین بین‌المللی هستند در پرداخت اجاره‌های خود بی‌تفاوت بوده که این بی‌تفاوتی دودش به چشم اداره کل و ورزش مازندران می‌رود!
نکته حائز اهمیت در لیست اسامی این مستاجران بد حساب که اکنون نزد "موج نیوز" به رسم امانت قرار دارد این است که نام افرادی به چشم می‌خورد که خود از سران و فعالان سیاسی در این استان هستند و مطمئناً عنوان نمودن نام این قهرمانان و سیاسیون ضربه بزرگی به جایگاهشان در بین مردم و به‌خصوص جامعه بزرگ ورزش خواهد خورد.
امیدواریم این مستاجران خوش عنوان و بد حساب همانطور که در زمان حضور در مزائده و نیز برای برنده شدن دست به دامان زمین و زمان می‌شوند تا این اماکن را تصاحب کنند هرچه زودتر حساب‌های خود را با ادارات شهرستان و اداره کل تسویه نموده تا بخشی از مشکلات مالی ورزش استان و چالش‌های این بی‌تعهدی رفع شود.
«خبرشمال» به زودی پیپگیری‌های بیشتر خود را درباره این موضوع، منتشر خواهد کرد.

 


بهره برداری از پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور کیاکلا – جویبار


در پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور مسوولین استانی و شهرستانی پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور کیاکلا - جویبار به طول 6.4 کیلومتر با اعتباری معادل 50 میلیارد ریال افتتاح و مورد
بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم با حضور نمایندگان مردم قائمشهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار و سایر مسوولین شهرستانی همراه بود پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور کیاکلا – جویبار به طول 4 هزار و 600 متر و با اعتباری معادل 50 میلیارد ریال افتتاح و در اختیار کاربران جاده‌ای قرار گرفت. مهندس سید مجتبی مرعشی سرپرست اداره راه و شهرسازی قائمشهر، جویبار و سیمرغ ضمن اعلام این خبر افزود: همچنین در این روز در حوزه بازآفرینی شهری، پروژه روکش  آسفالت محلات هدف حاشیه نشینی شهرستان هدف قائمشهر با مبلغ قراردادی معادل 15 میلیارد و 800 میلیون ریال در مدت قرارداد 5 ماه به بهره برداری رسید و طی آن حدود 40 هزار مترمربع از معابر شهری سکونت‌گاه‌های غیر رسمی شهدا محله، ترک محله و سمنا دشت قائمشهر به طول تقریبی 4 کیلومتر و به عرض متوسط 8 متر آسفالت گردید.
مهندس مرعشی یادآور شد: در پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور مسوولین استانی و شهرستانی پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه سیاهرود و پروژه احداث مجتمع فرهنگی هنری قائمشهر کلنگ‌زنی شد.
سرپرست اداره راه و شهرسازی قائمشهر، جویبار و سیمرغ افزود: پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه سیاهرود با مبلغ قرارداد حدود 5.12 میلیارد ریال بوده که طی آن احداث دیوار وزنی بتنی پلکانی به طول 200 متر و به ارتفاع 5.4 متر و عرض 85.2 به همراه پیاده‌رو سازی، کف سازی با موزائیک و اجرای جدول و کانیوو در طی مدت 6 ماه انجام خواهد شد.

 


۲۰ پروژه گازرسانی گنبدکاووس کلنگ زنی
و افتتاح شد


با حضور مسوولان محلی ۲۰ پروژه گازرسانی با اعتبار حدود ۳۱۱ میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح شد.
با حضور قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، کریمی معاون استاندار و و فرماندار ویژه گنبد، رحیمی مدیرعامل گاز گلستان پروژه گاز رسانی بخش روستایی و صنعتی شهرستان گنبدکاووس در روستای قولاق پورته مورد بهره برداری و
 کلنگ زنی شد. مدیرعامل شرکت گاز گلستان در این آیین اظهار کرد: عملیات اجرایی گازرسانی ۶ روستا، خط تغذیه تقویتی شهرستان آغاز و گازرسانی به ۱۳ واحد صنعتی به پایان رسیده و به بهره برداری می‌رسد.
محمد رحیم رحیمی افزود: در هفته دولت امسال عملیات گازرسانی به روستاهای آی تمر، قربان قلیچ ملا، داده آلوم، قولای بورته، کلیجه و شهید قربانی و پروژه اجرای خط تغذیه تقویتی ضلع غربی گنبد و گازرسانی به جایگاه CNG و ۱۳ واحد صنعتی گنبدکاووس آغاز می‌شود. وی ادامه داد: برای گاز رسانی به این ۲۰ پروژه در مجموع نزدیک به ۳۱۱ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
رحیمی تصریح کرد: تاکنون از ۱۶۳ روستای شهرستان گنبدکاووس ۱۴۲ روستا گازرسانی شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی