جستجو

اژدری؛ مالک جدید نساجی قائم‌شهر هم ترمز برید:
 
مالکان قبلی نساجی
 آبروی باشگاه را بردند
 
 
 

مالک جدید باشگاه نساجی با بیان اینکه حاضرم کل پول توافق شده را در صورت تسویه بدهی نقدا پرداخت کنم، از جوسازی عده‌ای برای ممانعت انجام کارها گفت.
پس از انتشار تصویر چک‌های خریدار باشگاه نساجی مازندران از سوی صنیعی فر و حدادیان، محمد اژدری؛ مالک فعلی این باشگاه دراین باره صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.
محمد اژدری، مالک باشگاه نساجی مازندران در مورد حواشی اخیر گفت: ما در جلسه‌ای با حضور آقای حسین زادگان، مدیر کل ورزش و جوانان مازندران، آقای دکتر رضیان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار مازندران حضور یافتیم و خدمت این عزیزان عرض کردم که پیش از عقد قرارداد آقای صنیعی فر به ما گفتند که بدهی باشگاه ۶ تا ۸ میلیارد تومان است ولی آقای امیری، مدیرعامل سابق باشگاه با حضور در دفتر من، عنوان کردند، باشگاه نساجی بیش از ۱۶ میلیارد بدهی دارد و رقم‌هایی که مطرح می‌شود، دروغ است زیرا فقط دو میلیارد هفتصد و سی میلیون تومان آن بدهی مالیاتی است و مابقی بدهی به بازیکنان و غیره که از سالیان گذشته باقی مانده است.
طبق قرارداد قرار بر این شد که ما مبلغی که آقای صنیعی فر عنوان کردند را تسویه کنیم ولی با این وجود از همان زمان ایشان هیچ یک از اسناد و مدارک بدهی‌های باشگاه و حتی نسخه اصلی یا کپی قرارداد بازیکنان که می‌گویند بیش از ۶۰ درصد مطالبات آنها را پرداخت کرده و ۲۰ درصد بازیکنان را جریمه شده‌اند را به ما تحویل نمی‌دهند.
وی ادامه داد: قرار شد در این مدت که ایشان پاسخ می‌دهند، ما با حضور در اداره مالیات بدهی این ارگان را پیگیری کنیم که آقای حسین زادگان گفتند مبلغ دو میلیارد و هفتصد و سی میلیون تومان قطعی است و نمی‌توان آن را کاهش داد مگر اینکه از یک مقام بالاتر دستور بگیرید. حالا من یک سوال دارم، آقای حدادیان و صنیعی فر شما که از واژه کبیر برای نساجی استفاده کرده و ادعا می‌کنید همه باید برای این تیم فعالیت کنیم، با انتشار تصویر چک‌ها به دنبال چه چیزی جز پول خود بودید؟
اژدری در ادامه گفت: در همین مدت کوتاه به دلیل بدهی این دوستان به هتل، رستوران، تولیدی لباس و ... ما با مشکل مواجه شدیم، به طوری که هر جا می‌رویم می‌گویند، از باشگاه نساجی طلب داریم و تا آنها را تسویه نکردید، به شما سرویس دهی نمی‌کنیم. جدای از این جی پی اس را به ما نداده‌اید، هیچ کدام از اسناد و مدارک باشگاه و قرارداد بازیکنان را هم که نمی‌دهید، پس شما چه عاشقی هستید؟ فقط ادعا می‌کنید که نساجی را دوست دارید؟ عاشقی شما در حد حرف زدن است والا اگر واقعا عاشق بودید برای پول خودتان با آبروی مردم بازی نمی کردید. اصلا من آدم بد و شما آدم خوب، آدم خوب که نباید به دنبال اثبات خود به دیگران باشد بلکه دیگران باید از خوبی‌هایش بگویند.
مالک باشگاه نساجی ادامه داد: آقای صنیعی فر و حدادیان شما که دم از عاشقی می‌زنید، مگر من همان شب قبل از عقد قرارداد به شما نگفتم که من باشگاه را پس از تسویه کامل بدهی تحویل می گیرم و پول خرید را نقدا پرداخت می‌کنم، چرا قبول نکردید؟ من اصلا دوست ندارم هواداران نساجی و مردم مازندران را نگران کنم ولی حالا که کار به اینجا کشید بگذارید بگویم، پس از صحبت‌های رییس کمیته تعیین وضعیت در خصوص عدم انتقال امتیاز باشگاه‌های بدهکار، یکی از مسوولین فدراسیون فوتبال به ما گفت که با این شرایط نمی‌توانید باشگاه را بخرید، آیا ما نمی‌توانستیم این حرف‌ها را در رسانه‌ها بگوییم تا ذهن مردم روشن شود؟
اژدری گفت: من بازی با کلمات را بلد نیستم و دوست ندارم طوری رفتار کنم که دیگران را ناراحت و نگران کنم. همین حالا هم می‌گویم، این آقایان بیایند کارشان را درست انجام و بدهی‌هایی که طی همین دو سال و سال‌های گذشته به جا مانده را تسویه کنند. من هم هر کسی که این آقایان معرفی کنند، پول را تمام و کمال به عنوان امانت نزد وی می‌گذارم تا پس از شسته و رفته کردن کارها، پول را تحویل این آقایان دهد و باشگاه را خریداری کنیم.
وی در مورد صحبت‌های میلاد مهدی، نماینده تام الاختیار صنیعی فر گفت: میلاد مهدی را نمی‌شناسم و اصلا طرف معامله من او نیست. حالا می‌بینم امروز حرف‌هایی را از طرف آقای صنیعی‌فر بازگو می‌کند ولی وقتی با آقای صنیعی فر تماس می گیرم به جان عزیزانش قسم می‌خورد که اصلا در جریان نیست.
مالک باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: جالب است کسانی دم از عشق و عاشقی نساجی می‌زنند که حالا خودشان چوب لای چرخ باشگاه می‌گذارند. تیم در حال تمرین است و باشگاه در حال گرفتن بازیکن، آنوقت چنین جوی راه می‌اندازید، پس شما بدخواه باشگاه هستید، نه عاشق نساجی. با مردم روراست باشید و اینقدر با کلمات و احساسات مردم بازی نکنید.
وی افزود: الان کلی بازیکن جذب کردیم، تیمی ساختیم بهتر از فصل قبل، چند بازیکن با کیفیت دیگر در شرف عقد قرارداد هستند. تیم می‌خواهد به اردو برود، کلی لباس و وسایل تهیه کردیم، چرا چنین بازی‌هایی را انجام داده و با روح و روان مردم بازی می‌کنید؟ اگر من آدم گناه کاری هم بودم که همینجا با قدرت می‌گویم سر مسئله خرید باشگاه هیچ اشتباهی مرتکب نشدم. شما نباید با آبروی من بازی می‌کردید، آن هم زمانی که ما با هم صحبت کردیم و قرار شد شما بدهی را تسویه کنید و من پول خرید را نقدا به شما پرداخت کنم.
اژدری با بیان اینکه این آتشی که شما به پا کردید دودش به چشم باشگاه می‌رود، ادامه داد: همین جا اعلام می‌کنم، حالا که کار به اینجا کشید، پای مسوولان کشوری را هم به این مسئله باز می‌کنم تا مشخص شود حق با چه کسی است و آیا این افراد از باشگاهداری سود برده‌اند یا خیر؟ البته از مسوولین استانی تشکر می‌کنم که همه جوره پشت ما بوده‌اند.
اژدری ادامه داد: من همین حالا از این تریبون باز هم اعلام می‌کنم، آقایان صنیعی فر و حدادیان بدهی‌های باشگاه را تمام و کمال پرداخت کرده و تسویه کنند، من همان لحظه پول خرید امتیاز باشگاه را نقدا پرداخت می‌کنم، زیرا این موضوع را کمیته تعیین وضعیت پس از انعقاد قراردادی که بین ما بسته شد، اعلام کرد.
مالک باشگاه نساجی در مورد تمکن مالی اش گفت: اگر از نظر مالی تامین نبودم چرا باید بیایم برای خرید تیمی با این همه هوادار اقدام کنم؟ من در بازار اسم و رسمی دارم و انسان آبرو داری هستم. اگر وجودش را نداشتم که پول خرید امتیاز باشگاه را پرداخت و هزینه جاری باشگاه را پیش ببرم، چرا باید با آبروی خودم بازی کنم؟
اژدری ادامه داد: آقای صنیعی فر و حدادیان شما با این کار شخصیت باشگاه نساجی را پایین آوردید. اصلا دعوای بین من و شما چه ربطی به مردم دارد که بخواهید آنها را وارد بازی خودتان کنید. آن هم مردم قائم‌شهری که به خوبی فوتبال را می‌فهمند. سوال من این است که آیا در این ۱۰ روزی که تیم را تحویل گرفتیم، بد عمل کردیم؟ باشگاهی که در خانه خودش مهمان بود را به قائم‌شهر نیاوردیم؟ عملکرد ما در جذب بازیکن بد بود؟ نگاه ما به بومی‌گرایی بد بود؟ عملکرد ما برای تیم‌های پایه بد بود؟ آن هم در حالی که حتی اسناد باشگاه را به ما تحویل نداده‌اید. همه این‌کارها را تنها با یک برگه قرارداد انجام دادیم و مردم بهترین قاضی هستند.
مالک باشگاه نساجی ادامه افزود: من ۱۰ شاهد دارم که آقای صنیعی فر بارها از من خواهش کرد و گفت: من دیگر پول و حوصله تیمداری را ندارم و خواهش می‌کنم بیا این تیم را به شما بدهم. وقتی من به شما لبیک گفتم، دیگر این چه کاری است که می‌کنید؟ اگر عاشق نساجی هستید و برای تیم حرمت قائل بودید، نباید اینکار را انجام می‌دادید.
محمد اژدری در مورد شایعه گرایش سیاسی‌اش گفت: یک سری خبرهایی از گوشه و کنار می‌شنوم که می‌گویند با یک سری کاندیدا رابطه داریم، حالا شاید دوستی داشته باشیم ولی اصلا بحث حمایت از هیچکس مطرح نیست. امروز هم خدمت آقای دکتر رضیان همین مساله را عرض کردم.
وی ادامه داد: الان من هم می‌توانم مثل این آقایان قراردادی که منعقد کردیم را رسانه‌ای کنم ولی من نمی‌خواهم مردم را اذیت کنم اما با قدرت می‌گویم بازی که این آقایان درست کرده‌اند را تا آخرش پیش می‌روم. ورزش استان متولی دارد، همه آنها هم از برنامه‌های ما استقبال کردند. کسانی هم که از این موضوع ناراحت هستند قطعا حب و بغض دارند.
محمد اژدری، مالک باشگاه نساجی در پایان گفت: در پایان از مردم می‌خواهم قضاوت کنند. وقتی رییس کمیته تعیین وضعیت می‌گوید که نمی‌توانید امتیاز باشگاه بدهکار را بخرید و از روزی که آمدیم روزی ۳۰ طلبکار به باشگاه مراجعه می‌کنند، باید چه کار انجام دهم غیر اینکه با حضور نزد مسوولین سیاسی - ورزشی استان و خود فروشنده راهکاری که وجود دارد را بگویم؟ آقای صنیعی فر الان دو راه داریم؛ یا کمیته‌ای تشکیل شود و وضعیت بدهی‌ها را مشخص کند و من پول خرید امتیاز را نقدا پرداخت کنم یا قوه قضاییه در مورد ما تصمیم‌گیری کند. ولی به مردم قول می‌دهم که نگذارم تحت هیچ شرایطی تیم دچار چالش و حاشیه شود و با قدرت پشت این تیم می‌ایستم. /مازند لیگ

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی