جستجو

 
 
قرارداد اداره کل پست و بانک ملی استان  مازندران
 
 
 

مدیران پست و بانک ملی استان مازندران در نشستی دوستانه و صمیمی پس از بررسی مفاد قراردادنامه  فی‌مابین با حضور معاونین و کارشناسان این دو سازمان قرارداد مذکور را امضا نمودند.
کرمی سرپرست پست مازندران در این جلسه با برشمردن خدمات جدید شرکت ملی پست از بهره‌مندی از پست سه بُعدی مواردی را مطرح کردند که مهندس خانعلی رشیدی مدیرعامل بانک ملی استان در تایید سخنان سرپرست پست استان ابراز داشت: امروز تمام سعی ما بر این است با استفاده از خدمات نوین پستی بتوانیم حضور مردم را در باجه‌های بانکی کم کنیم.
 وی گفت: خدمات الکترونیکی پست در کنار خدمات الکترونیکی بانک می‌تواند خدمات بروز و قابل توجهی به مردم بدهد.
شایان ذکر است از بدو قرارداد مورخه29/3/ 98 مبلغ یک میلیارد ریال درآمد با ترافیک 30 هزار فقره ابلاغیه وارد بدنه پست مازندران می‌شود. مفاد این قرارداد شامل چاپ و توزیع اخطاریه‌های بانک، صدور گواهی کد پستی، شناسایی و اصلاح نشانی بود.
همچنین با پیشنهاد آقای کرمی توافق شد ظرف یک هفته یک شعبه از بانک ملی به نام شعب پست بانک ملی در باجه شهید صادقی راه اندازی شود.

 


محک با عطر و طعم قدیم در عمارت کاظمی


مراسم «عطر و طعم تهران قدیم» با هدف بررسی و معرفی خواص و فواید غذاهای سنتی ایرانی با سخنرانی دکتر منصوره اتحادیه (تاریخ ‌نگار و استاد دانشگاه)، سید محمد بهشتی (رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)، مصطفی حسینی (معاون برنامه‌ریزی شهرداری منطقه ۱۲ تهران)، دکتر الناز نجفی (دکترای معماری و پژوهشگر)، محمدرضا قاسمی (رئیس انجمن خوراک و نوشیدنی‌های ایران) و سعیده قدس (بنیانگذار و عضو هیأت امنا و مدیره محک) در عمارت کاظمی برگزار شد. در این مراسم اعضای هیأت امنا و مدیره، نیکوکاران و کارکنان محک حضور داشتند.
سعیده قدس، بنیانگذار و عضو هیأت امنا و مدیره محک در ابتدای این مراسم گفت: «گروهی از مردم در این روزها در تلاشند تا میراث سنتی ایران را ارج نهند و در مسیر استفاده از آداب و واژگانی هستند. امیدواریم با همدلی و همراهی یکدیگر چنین اتفاقی برای جامعه مدنی ایران شکل گیرد. محک بر همین اساس، در این روز به فعالیت در حوزه فرهنگ سنتی ایرانی پرداخته است چرا که در برنامه‌های راهبردی کلان خود پرداختن به ارزش‌ها و ظرفیت‌های جامعه مدنی ایران را در دستور کار قرار داده است‌.»
همچنین «مصطفی حسینی»، معاون برنامه‌ریزی شهرداری منطقه ۱۲ تهران با اشاره به توجه به مسئولیت اجتماعی این سازمان گفت: «شهرداری منطقه 12 و محک از فراموشی جلوگیری می‌کنند. شهرداری از فراموش شدن بافت تاریخی و مردم ساکن در آن و محک از فراموش شدن کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان. بی شک ما نیز در این منطقه به خیرین و سازمان‌های مردم‌نهاد دست یاری می‌دهیم تا به همت آنها بتوانیم قدمی برای اقشار مختلف جامعه برداریم.» محک همچنین به کیفیت غذای کودکان مبتلا به سرطان توجه داشته و همواره آن را مدنظر قرار می‌دهد. بخش تغذیه بیمارستان محک براساس استاندارد HACCP را از مؤسسه توف نور (TÜV NORD) آلمان کسب کرده است. این استاندارد به معنای یک روش مدون و مشخص برای تجزیه و تحلیل خطرات ایمنی مواد غذایی و اقدامات کنترلی مورد نیاز است. در واقع لازمه این استاندارد، رعایت موازین و استانداردهای بین‌المللی و تضمین کیفیت غذایی است که در آشپزخانه پخته و در بخش‌های بیمارستانی
عرضه می‌شود.

 


دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با علما و روحانیون


جلسه پیشگیری اطفای حریق با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان، نماینده ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و سازمان جهاد کشاورزی و فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و همچنین علما و روحانیون دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.
قزل‌سفلو پس از ایراد سخنان نماینده ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و سازمان جهاد کشاورزی به نکات مهمی در باب حریق در جنگل‌های استان پرداخت.
ایشان با استعانت از سخنان رهبری اشاره کرد: حفاظت از منابع طبیعی باید فرهنگ سازی شود و به گفته رهبر معظم منابع طبیعی بایستی به فرهنگ عمومی بدل شود.
وی ادامه داد: در این راستا استفاده از ظرفیت علما و روحانیون و مبلغین دینی در خصوص حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی در سطح استان بسیار مهم و ضروری است. مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان اظهار داشت: ضروری است دوره‌های آموزشی اطفای حریق برای علما و روحانیون برگزار شود تا ایشان نیز در محفل‌هایی که حضور می‌یابند اطلاع رسانی داشته و تبلیغ نمایند و در واقع از این راه تاثیر بی‌بدیلی در کاهش حریق داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی