جستجو

سرپرست استانداری گلستان:
 
تغییر فرماندار گرگان
بدون غرض و دشمنی بود
 
 
 

سرپرست استانداری گلستان گفت: این تشخیص بنده بود که مهندس حمیدی جایگزین مهندس صفوی در فرمانداری گرگان شود و در این تغییر غرض و دشمنی در کار نبود.
میرمحمد غراوی  در آیین تکریم و معارفه فرماندار گرگان، اظهار کرد: باید از زحمات مهندس صفوی در فرمانداری گرگان تشکر کنم که برای رضای خدا و خدمت به مردم تلاش کردند.
وی افزود: یکی از ویژگی‌های مهندس صفوی دست پاک بودن وی است که نیاز مادی ندارد و از تلاش‌های ایشان تشکر و قدردانی می‌کنم.
غراوی تصریح کرد: انتخاب افراد جدید به نوع مدیریت‌ها بستگی دارد و این تشخیص بنده بود که مهندس حمیدی جایگزین مهندس صفوی در فرمانداری گرگان شود، در این تغییر غرض و دشمنی در کار نبود و احساس کردیم این تغییر می‌تواند به شهرستان گرگان کمک کند.
وی ادامه داد: امیدوارم تمام اقداماتی که مفید بوده را آقای حمیدی ادامه دهند تا برای گرگان نتیجه بخش باشد.
وی یادآور شد: آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان به تمامی مسائل استان اشراف دارند و حضور و نصایح عالمه ایشان باعث افتخار است و باید از ایشان به واسطه زحمات و پشتیبانی‌ها در حادثه سیل تشکر ویژه داشته باشم.
سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه مهندس صفوی در بیش از یک سال حضور در فرمانداری گرگان زحمات زیادی کشیدند، گفت: ۸۰ درصد برنامه و دغدغه ایشان ایجاد تحرک در موضوع سرمایه گذاری بود و آقای حمیدی هم باید برای رونق تولید تلاش کند.
غراوی افزود: گرگان شهرستانی رو به توسعه بوده که ظرفیت‌های زیادی در حوزه طبیعت و گردشگری دارد و در بخش کشاورزی هم نقاط قوت زیادی دارد.
وی تصریح کرد: عقب ماندگی‌های گرگان باید با تدبیر مهندس حمیدی جبران شود و ایشان توضیح دهند چه چیزی تحویل گرفتند و تحویل دادند.
وی اضافه کرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت از آن از اولویت‌های مهم استان است که به دنبال آن رونق تولید و اشتغال را داشته باشیم.
سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه تمام مسئولان استان برای سرمایه گذاری موسسه ملل پا به پای فرماندار گرگان بودند، اظهار کرد: هر طرحی را نمی‌شود بدون رعایت قوانین و مقررات اجرا کرد و سرمایه گذاری به فراهم کردن تولید و اشتغال برمی‌گردد و این سرمایه گذاران هم به منفعت مالی فکر می‌کنند.
غراوی افزود: وقتی سرمایه گذار درخواست مجتمع ۲۲ هزار متر مربعی دارد نمی‌توانیم از وی عوارض نگیریم و این تفاوت دیدگاه ما با مهندس صفوی بود.
وی تصریح کرد: شهرداری از محل وصول عوارض می‌تواند شهر را اداره کند و سرمایه گذاران هم باید طبق مقررات عوارض بدهند تا حق مردم ضایع نشود.
غراوی ادامه داد: این سرمایه گذار از مبلغ عوارض ۲۷ میلیارد تومانی فقط سه میلیارد تومان داده بود و دیگر پیگیر نشد، تا کنون هم خبر نداریم که قرار است چه کار کند.
وی اضافه کرد: در این هفته باید تکلیف سرمایه گذاری موسسه ملل مشخص شود تا خدای نکرده اینطور تلقی شود که ما با سرمایه گذار مخالف هستیم.
به گفته وی، سرمایه گذار باید سود قابل ملاحظه‌ای داشته باشد و شهرستان گرگان قابلیت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف برای سرمایه گذاری دارد.‌
گفتنی است، در روز گذشته «محمد حمیدی» به‌عنوان فرماندار شهرستان گرگان، «امیرشیر توماج» به‌عنوان فرماندار شهرستان آق قلا، «احمد دستمرد» به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گمیشان، «امانگلدی ضمیر» به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مراوه تپه و «علی نذیری» به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری معرفی شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی