جستجو

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد؛
 
بهره‌مندی 113 خانوار مناطق سخت‌گذر از نعمت گاز
 
 
 

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از بهره مندی ۱۱۳ خانوار مناطق
 سخت‌گذر و کوهستانی استان از نعمت گاز تا پایان سال آینده
خبر داد.
حسین اکبر با بیان اینکه درحال حاضر بالغ بر ۹۸ درصد خانوارهای شهری و روستایی و پنج هزار و ۳۷۱ واحد صنعتی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال آینده، ۱۱۳ روستای بالای ۲۰ خانوار که در مناطق سخت گذر و کوهستانی استان قرار دارند، از نعمت گاز طبیعی بهره مند
خواهند شد.
وی اظهار کرد: طی اردیبهشت ماه امسال؛ بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ انشعاب گاز در سراسر استان نصب شده که با نصب این تعداد انشعاب، مجموع انشعابات گاز در گیلان به ۵۸۴ هزار عدد افزایش یافته است.
وی با اشاره به اعلام سبز بودن گیلان (از لحاظ گازرسانی) طی سال گذشته بیان کرد: تمرکز شرکت گاز استان همزمان با آغاز نیم قرن دوم فعالیت، روی افزایش سطح کیفی خدمات و اجرای پروژه‌های کیفی مختلف نظیر پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب است با این وجود، این شرکت، گازرسانی به مناطق باقیمانده را از یاد نبرده و در جهت بهره مندی همه گیلانی‌ها از این نعمت اهتمام دارد.

تمرکز شرکت گاز گیلان بر روی کیفی سازی خدمات
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان همچنین از  تمرکز شرکت گاز استان  بر روی کیفی سازی خدمات خبر داد .
مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس به همراه محمد رنجبر فرماندار لنگرود و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان گیلان ، با مدیرعامل این شرکت
 دیدار نمودند.
در این دیدار که به جهت بررسی وضعیت گازرسانی به روستاهای شهرستان لنگرود برگزار شد، لاهوتی از زحمات مدیریت و پرسنل شرکت گاز بجهت گازرسانی گسترده به روستاهای استان بویژه شهرستان لنگرود و همچنین مدیریت شایسته در جریان بحران افت فشار گاز شهرهای شرق گیلان تشکر و قدردانی نمود.
نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به ضریب نفوذ بیش از 98 درصدی گاز در روستاهای آن شهرستان بیان نمود: شرکت گاز استان با برنامه ريزي خوب به نحو شایسته ای وظایف خود را انجام داده و رضايتمندي مردم عزیز شهرستان را در زمينه گازرساني به ارمغان آورده است.  
در ادامه مهندس اکبر ، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از وضعیت گازرسانی و ارائه خدمات در استان به خصوص شهرستان لنگرود بیان نمود.
وی با اشاره به تمرکز شرکت گاز بر روی کیفی سازی خدمات گفت: این شرکت پروژه های کیفی مختلفی نظیر قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، تلفن استعلام و پرداخت صورتحساب 3415، سامان مکانیزه رسیدگی به شکایات و .... را درجهت افزایش سطح رضایتمندی مشترکین به انجام رسانده است. گازرسانی به ۲۸۵ روستا در سال ۹۴، گازرسانی به ۲۷۰ روستا در سال ۹۵ و بهره مندسازی ۱۱۸ روستای سخت گذر و کوهستانی در سال‌های ۹۶ و ۹۷ از جمله اقدامات شرکت گاز استان در راستای بهره مندی مردم استان از نعمت گاز در سال‌های اخیر بوده است. گیلان دهه فجر سال گذشته با متوسط ۹۸ درصد بهره مندی خانوارهای شهری و روستایی از گاز، به عنوان استان سبز اعلام شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی