جستجو

محمد اسلامي، در صبحگاه مشترک نيروي انتظامي استان مازندران:
 
عملیات روانی  حربه دشمن برای ضربه به کشور است
 
 
 

 


استاندار مازندران، عملیات روانی را مهم‌ترین حربه دشمنان به شمار آورد و تاکید کرد که دشمن درتلاش است تا به اهداف مقدس نظام اسلامی ضربه زنند.
  محمد اسلامی، در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان مازندران، با بیان اینکه پلیس همواره در هر نوع رشته تخصصی که فعالیت می‌کند جان بر کف در وسط میدان است، حضور در میانه میدان را بزرگ‌ترین ایثار و مهم‌ترین نقش نیروی انتظامی برشمرد و افزود:  این امر با باور عمیق دینی و انقلابی و عشق به خدمت و مردم ارزشمند است.
استاندار مازندران، با اشاره به تفقّد ویژه رهبری از نیروی انتظامی و مراتب رضایتمندی ایشان از آنها، این مهم را مدال افتخاری برای نیروی انتظامی دانست و در کنار آن، رضایت مردمی و نگاه امیدوارانه آنها به نیروی انتظامی را ناشی از این باور دانست که نیروی انتظامی مامن و نقطه امید مردم است.
وی نیروهای مسلح، امنیتی و انتظامی را در کشور، حافظان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی برشمرد و افزود: نیروهای نظامی کشورهای حوزه استکباری که با شعار دموکراسی و حقوق بشر با غوغاسالاری جوسازی می‌کنند، تنها حافظان حکومت خود هستند اما در جمهوری اسلامی ایران، نیروهای نظامی برای مردم، جامعه، دین، مکتب و ارزش‌های والای اسلامی هستند و این همان فرصت برای خدمت و جستجوی عمل صالح است که آدمی را به عاقبت بخیری رهنمون می‌سازد.
نماینده عالی دولت در استان با تأکید بر ضرورت هوشیاری حداکثری، حضور در صحنه حداکثری برای خدمت‌گزاری و مراقبت از دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، مهم‌ترین حربه دشمنان را عملیات روانی عنوان کرد و گفت: آنها با تولید شایعه و بزرگ‌نمایی نقاط ضعف و با ایجاد یک فضای مسموم پر حجم از عملیات اطلاع‌رسانی در فضای مجازی، سعی در القای ناکارآمدی جمهوری اسلامی ایران دارند.
وی با بیان اینکه دشمن با سوءاستفاده از شرایطی که گاها خارج از اراده جمهوری اسلامی ایران در کشور رخ می‌دهد، سعی در تشدید این القائات دارد، ناکارآمدی جمهوری اسلامی را یک شعار فریب‌دهنده عنوان کرد و افزود: دشمنان سعی دارند با این شعار فریبنده به مردم القا کنند که مردم با این روش حکومتی، نمی‌تواند به خواست خود و رشد دست یابند.
استاندار مازندران با اشاره به شرایط چند ماه گذشته، گفت: به لطف خدا، با هوشیاری مردم و حضور به‌هنگام مردم و نیروی انتظامی توطئه‌ها خنثی شد و امروز شاهد وضعیت متفاوتی هستیم که در جبهه حقوق بین‌الملل، دیپلماسی و دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی در سال چهلم انقلاب، موفقیت‌های بزرگی را بدست آورد و امریکا و متحدانش بیش از گذشته در جهان ناکام شدند و این ناکامی موجب عصبانیت آنها شده است.
وی ریشه این موفقیت‌ها را عنایت خداوند، رهبری داهیانه رهبری در پیش‌بینی و هدایت حکیمانه کل امور انقلاب و کشور دانست و خاطرنشان کرد: ایشان توانستند این توطئه بزرگ را خنثی کنند و این امور، موجب همدلی بیش از پیش مسئولان و مردم شد که باید قدر دانست و با شهدا و امام راحل پیمان بندیم که در جهت گسترش همدلی کوتاهی نکنیم و در جهت خدمت بیشتر به مردم این سرزمین از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی