جستجو

 
 
اخبار ورزشی 
 
 
 

هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور هم پایان یافت
نساجی و خونه به خونه؛ امیدوارتر از همیشه
برد خانگی نساجی و تساوی بیرون خانه خونه به خونه جایشان را در جدول لیگ یک فوتبال دچار تغییر نکرد اما یاس و ناامیدی را در قائمشهر جابجا کرد و خوش خیالی را در بابل به حداقل رساند. مهمتر از همه تراکم در بالای جدول ایجاد شده و خونه به خونه کماکان شانس اول و نساجی بخت دوم برای صعود است.

شاید رویاگونه است اما اصلا محال نیست که هر دو تیم مازندرانی در لیگ برتر بعدی باشند. نفت مسجد سلیمان باز هم برد و با محمود فکری ۵۳ امتیازی شد اما نساجی و خونه به خونه ۸ هفته یعنی ۲۴ امتیاز دست نخورده برای رسیدن به لیگ برتر دارند و تجربه نشان داده هر چیزی از این فوتبال برمی آید.
نساجی در خانه و در روزی که جواد نکونام را برای نخستین بار رهبر خود می دید با تک گل زیبای محمد الجبوری مس کرمان را شکست داد و تازه پس از آن دفاعی جانانه به رغم ۱۰ نفره شدن از ‌سه امتیازش جلوی هواداران داشت.
بازی نساجی پر شتاب بود و کم کم کنترلی و هشیارانه دنبال شد تا مس کرمان نتواند نیمه دوم هم گزندی به تیم برساند‌.
می دانستیم که خونه به خونه در زمین ماشین سازی تبریز اقبال کمی برای برتری خواهد داشت. این تیم دیگر با مقاومتی سنگین مواجه است و رقبا برابرش متفاوت بازی می کنند با این حال مردان اسکوچیچ دست خالی نیامدند. همین تک امتیاز مثل غنیمت برای روزهای بعدی می ماند که به شدت به کار تیم می آید.
خونه به خونه همین رویه بی شکست را سپری کند امکان ندارد که جایش را از سکوی دوم به بعد عوض کند و حتی دوباره محتمل است که صدرنشین گردد.
در هفته ۲۷ رقابت ها خونه به خونه با آلومینیوم اراک بازی می کند و سپس در یک روز مانده به پایان سال با گل گهر سیرجان مصاف می دهد که هر دو در خانه است و این شانس بزرگی است برای اینکه هیچکس گمان بد به رده دوم بابلی ها نداشته باشد.
نساجی اما دو بازی سخت در خارج از خانه دارد که اگر با برتری به پایان برسد همه چیز را در سال بعد دگرگون می کند. رقبای نساجی برای بازی های ۲۷ و ۲۸ لیگ یک تیم های برق جدید شیراز و مس رفسنجان هستند که هر دو تیم مشخصا قدرتی برابر با قائمشهری ها ندارند و پیروزی بر آنان یک فرار بزرگ را به سمت لیگ برتر ایجاد می کند.
فوتبالدوستان مازنی با تمام شور و شوق و علاقه باید انتظار بکشند تا وقت رویایی فرا برسد. این امکان وقتی ایجاد می شود که همگی با شوق تمام کنار هم باشند و انرژی مثبت برسانند.


نوری‌ها، فاتحین لیگ ووشوی بانوان مازندران
خبرشمال/

مطابق انتظار این تیم نور بود که قهرمان لیگ ووشوی بانوان مازندران شد.
لیگ ووشو بانوان مازندران با شور و هیجان خوب برگزار شد و در نهایت تیم اکسیژن شهرستان نور به مقام اول دست یافت. تیم هیات ووشو نور مقام دوم را بدست آورد و ستارگان چالوس هم مقام سوم را کسب کرد. هفت تیم از نور، کلاردشت، چالوس، محمودآباد و نوشهر در این مسابقات شرکت کردند و مبارزات راضی کننده‌ای را به نمایش گذاشتند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی