جستجو

شهردار قائم‌شهر خبر داد: 
 
تاسیس ۲ سازمان جدید در شهرداری قائم شهر
 
 
 


مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قائم شهر به تصویب سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور رسید
با هدف ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی و همچنین سازمان پسماند با هدف برنامه‌ریزی و مدیریت اجرای امور مربوط به کاهش تولید و تفکیک از مبدا زباله و ... قائم شهر تاسیس خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم‌شهر، دکتر معین پور شهردار قائم شهر از تاسیس ۲ سازمان جدید برای شهرداری قائم شهر خبر داد.
وی گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی با اهدافی چون ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با رویکرد انتقال، جابجایی، سامان بخشی، تغییر فعالیت و نوسازی مشاغل و ..... شکل خواهد گرفت.
در کنار آن سازمان مدیریت پسماند با هدف برنامه‌ریزی و مدیریت اجرای امور مربوط به کاهش تولید، تفکیک از مبدا، ذخیره سازی، جمع آوری، نظافت عمومی و دفع پسماندهای عادی ، عمرانی و ساختمانی شکل خواهد گرفت.

دکتر معین پور در ادامه اظهار داشت: اساسنامه این سازمانها با توجه به نیازهای شهری قائم شهر و با پیگیری های انجام شده از سوی ریاست محترم سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ابلاغ گردید و این سازمان‌ها در سال آینده برای ارائه خدمت هرچه بهتر به شهروندان قائم شهری تاسیس خواهد شد.
شهردار قائم شهر در خاتمه بیان داشت: در این میان اساسنامه سازمان آرامستان شهرداری با توجه به تغییر جمعیت شهری و شرایط قائم شهر به منظور ارائه خدمت به شهروندان، از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نیز اصلاح و ابلاغ گردید.
شایان ذکر است شهرداری قائم شهر تا کنون متشکل از ۴ سازمان ( آرامستان - عمران و بازآفرینی فضاهای شهری - حمل و نقل بار و مسافر - آتش نشانی و خدمات ایمنی ) بوده که با افزوده شدن این ۲ سازمان ، ۶ سازمان تابعه خواهد داشت.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی