جستجو

عذرخواهی مازندران از فدراسیون کشتی و مردم خراسان 
 
ببخشید که پهلوان  « جابر» نباخت!
 
 
 

خبرشمال/ واکنش ها نسبت به پیروزی جابر صادق زاده در فینال پهلوانی کشور به شکل زیرپوستی به سمت و سویی می رود که انگار می خواهند برتری نماینده مازندران را نادرست جلوه بدهند حال آنکه سرتر بود و لایق تر برای قهرمانی اما قاعده را بر هم زده بود! مشهدی ها در خانه میزبان این مسابقات بودند و دوست داشتند توسط احمد میرزاپور عنوان پهلوانی کشور را نصیب خود سازند تا به حکم هزینه ای که متحمل شدند، دوباره بازوبند را از آن خود کنند اما جابر با هوشیاری و فرصت طلبی بر رقیب خود پیروز و عنوان اولی را از آن خود ساخت!
پهلوان جابر برای اینکه حریف را در فینال شکست دهد، با ذکاوت در لحظه ای که گارد میرزاپور پس از سوت داور باز شد یورش برد و او را شکست داد اما حالا برای کمرنگ کردن پیروزی حقیقی جابر عنوان رفتار برگزیده پهلوانی را به میرزاپور دادند!
این عنوان هم برای جابر بود که بازوبند را از دستاش باز کرد و به دست میرزاپور بست!
سال پیش هم میرزاپور حریف صادق زاده نبود و این بار هم بازوبند به حق روی دستان جابر بسته شد، اما تحمل این تمایز برای خراسانی ها ممکن نیست و فدراسیون کشتی هم فقط ننوشته که پهلوانی از آن میرزاپور است! مسابقات پهلوانی بدین معناست که رقیب از فرصت برای پیروزی استفاده نکرده و ببازد؟! چون جابر از ثانیه ها بهره گرفت و برنده شد، پهلوان نیست!
برخی خبرنگاران تهرانی هم سریع موضع گرفتند و پیروزی جابر را غیر واقعی دانستند اما واقعا این پهلوانی می ارزد چون در شرایط کاملا ناجوانمردانه ای نصیب ما شد و جابر از هجمه کسانی که فقط میرزاپور را پهلوان می خواستند، نترسید و پیروزی بزرگ و مجدانه ای را بدست آورد.
یدینوسیله مردم مازندران از خراسانی ها و فدراسیون کشتی بخاطر بهم زدن قاعده انتخاب و پیروزی قدرتمندانه پهلوان خود عذر خواهی می کنند. ببخشید که نباختیم، از دستمان در رفت!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی