جستجو

دفاع علی دایی از مهاجم سوادکوهی استقلال: 
 
همین حالا قربانی را می خواهم!
 
 
 

خبرشمال/ ‍ فرصت عالی که علی قربانی در اواخر بازی از دست داد و تساوی استقلال مقابل سایپا، برایش لحظات سختی ساخت.
هواداران استقلال مقصر شکست را پیدا کرده بودند، علی قربانی! شعارهای تند علیه قربانی از همه جا شنیده شد و خواستار اخراجش شدند.
علی خوب دوید و جنگید اما فرصتش را از دست داد منتها بهترین مهاجم کنونی استقلال است. شفر پس از بازی به شعارها واکنش نشان داد: مطمئن هستن علی به زودی بهترین گلش را می زند.
اما دفاع علی دایی جالب توجه است. گلزن برجسته ایران و جهان و سرمربی سایپا در واکنش به انتقادات تند استقلالی ها می گوید: اگر استقلالی‌ها قربانی را نداشتند، آن سه ضربه سر را هم نمی‌زدند. همین امروز این بازیکن را می‌خواهم.
قربانی یک گل به سپاهان زد و استقلال دیگر او را به ما نداد و گرنه دو سال است من دنبال علی قربانی هستم. او استعداد بالایی دارد. از هواداران استقلال بپرسید اگر قربانی را نداشتند همان 2-3 ضربه سری که به دروازه ما با این بازیکن زدند، فرصت گل دیگری داشتند؟ قربانی بازیکن بزرگی است. دوست دارم او در تیم من باشد اگر استقلال او را نمی‌خواهد با کمال میل او را به خدمت می‌گیرم.
جملات دایی شاید تسکین بخش علی قربانی باشد. بازیکن حرفه ای نباید از واکنش تماشاگران دلخور شده و ناراحت شود اما علی را می شناسیم. دل صاف و ساده اش از بی مهرها خسته است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی