جستجو

عزم جزم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور
 
آغاز خونه به خونه
 
 
 

بابل کم‌کم به روزهایی نزدیک می‌شود که در خواب فوتبالی‌اش نمی‌دید. خونه به خونه می‌‌‌خواهد خاطراتی را برای بابلی‌ها ایجاد کند که تا دو سال پیش هیچ امیدی به وقوعش نداشتند، ولی از راه رسید یک تیم استخوان‌دار با از بازیکنان جوان و خوش‌آتیه که می‌توانند آرزو های فوتبال مازندران را بر دوش بکشند چه برسد به یک شهرستان! فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور بزودی آغاز می‌شود و خونه به خونه پس از موفقیت در لیگ 3 و کسب مجوز صعود، می‌خواهد یک پله دیگر بالاتر بیاید. این تیم تا توانسته اسکلت خود را حفظ کرده و بازیکنان اصلی‌اش در آن مسابقات نظیر حسین نائیجی، احد شفیعی، پوریا غلامی، بهروز ذبیحی، محمد رحیم‌پور، امین هاشمی، بهروز ولی‌پور و ایمان شوریایی را حفظ کرد ولی بهترین اقدام برادران حسن‌زاده مالکین باشگاه خونه به خونه تمدید قراداد با فرشاد پیوس بوده است.
پیوس در بابل ماند و و موقعیت تازه‌ای را از نظر فنی ایجاد کرد چرا که محسن عاشوری را به این تیم آورد و مهران نجفی هم در تیم شهرش به عضویت کادر فنی درآمد. حضور عاشوری که بازیکن محوری  سال‌های میانی دهه 60 تا 70 پرسپولیس بود و مهران نجفی که خیلی‌ها او را بهترین هافبک تاریخ فوتبال مازندران می‌دانند در کنار فرشاد پیوس کارگشا و برجسته و در واقع شاخص‌ترین گروه فنی این سال‌های استان را می‌سازند. آنها با جذب چندین چهره شناخته شده ترکیبی را ساخته‌اند که گمان نمی‌رود برای صعود خود را محق ندانند. مجتبی فرهادی دروازبان فصل پیش صنعت که زمانی در فجر شهید سپاسی شیراز  بازی می‌کرد به این تیم اضافه شده و محسن رحیمی که فصل قبل در اتکای گرگان 8 گل زد به خونه به خونه پیوسته که مدافع گلزنی است. محسن پورحاجی هافبک تکنیکی و باتجربه فوتبال استان به خونه به خونه ملحق شده و احمد سعیدی که در جناح چپ بازی می‌کند قابلیت‌های زیادی دارد. کیوان هاشمی و محمد نجفی دو بازیکن تهاجمی فصل قبل صنعت ساری هستند که به جمع بابلی‌ها پیوستند و آرمان فلاحی از بهشهر به این تیم آمده تا بهترین‌های مازندران گردآوری شوند. اسماعیل صمدی مهاجم فصل قبل ملوان بندر انزلی دیگر خرید خونه به خونه است. او در ناباوری در سهمیه امسال ملوان نبود و ترجیح داد به مازندران برگشته و برای تیم بابل بازی کند. خونه به خونه با علی رضوان گران بازیکن تکنیکی قائمشهری هم قرارداد امضا کرد تا گلچینی از بازیکنان تشنه درخشش را در اختیار داشته باشد. بازی‌های لیگ 2 دشواری‌های زیادی دارد و هفته‌های زیادی باید خونه به خونه را در اوج دید. این تیم اولین تقابلش را در خارج از خانه مقابل شهرداری دزفول انجام می‌دهد. و سپس در رشت با سپیدرود روبرو می‌شود تا دو نمایش متوالی را در بیرون از بابل داشته باشد. اگرچه پیروزی در هر دو رقابت بسیار سخت است ولی خونه به خونه می‌تواند شروعی دلچسب را رقم بزند.
باید از حاج قاسم و جواد حسن‌زاده و دیگر اخوان نیکوی این خانواده بزرگ که حامی ورزش هستند، تقدیر کرد که با شکل دادن به خونه به خونه یک پایگاه خوب را برای بهترین استعدادهای استان فراهم آوردند.
خونه به خونه با این استایل و اسلوب حرفه‌ای خود حیف است روانه لیگ دسته اول کشور نشده و فوتبال مازندران را شادمان نسازد. صعود این تیم تاثیرات شگرفی را در بابل خواهد گذاشت و ورزش‌دوستان این شهرستان را لبالب از شور و نشاط می‌کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی